Kraków - wybierz stabilne balustrady drewniane...

Dowiedz się czemu  balustrady drewniane w Krakowie firmy Stal-Drew są tak popularne!!Drewno ze względu na swoje zalety jest chętnie wykorzystywane do produkcji balustrad  oraz ogrodzeń. Jeśli decydujemy się na balustrady drewniane mamy szerokie pole wyboru koloru oraz wzoru.

Duże doświadczenie w produkcji oraz montażu sprawiło, że produkty firmy Stal-Drew takie jak kraty, bramy, ogrodzenia czy też balustrady Kraków i jego mieszkańcy szczególnie cenią oraz polecają.


Wszystkie balustrady drewniane w naszej firmie wykonywane są ręcznie na podstawie projektu firmy lub dostarczonego przez klienta.

Zespół specjalistów pomoże wybrać idealną balustradę po pomiarach i konsultacjach nastąpi produkcja, zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi, a następnie montaż.


Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic i jesteś zdecydowany na balustrady drewniane, Kraków to miasto w kórym mieści się siedziba naszej firmy do której Państwa zapraszamy. Działamy w regionie województwa małopolskiego, na terenia Krakowa i okolicznych miejscowości.Zapewniamy pomoc przy wyborze balustrady, projektowania oraz montażu. Jesli masz już jakiś wzór balustady zgłoś się do nas a my wszytkim się zajmiemy.


Jeśli masz jakieś wątpliwości, pytania,a może interesują Cię kraty, bramy, ogrodzenia Kraków tu nas znajdziesz! Jeśli zainteresowały Cię  balustrady drewniane czy też balustrady kute zadzwoń pod numer (0) 504 250 701 lub napisz na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .


Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć…

----------------------------------------

STAL-DREW Dariusz Oleaczek
ul. Jantarowa 15,
30-298 Kraków, Poland

tel./fax.: (12) 623 83 27
kom: (0) 504 250 701

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
  • Jako jedna z nielicznych firm zaopatrujemy w sztachety i ogrodzenia Kraków oraz inne okoliczne miejscowości dbając o ich najwyższa jakość. Rewelacyjnie bezpieczne ogrodzenia charakteryzują się, trwałością wykonania oraz oryginalnym designem. Zadzwoń już teraz pod numer: (0) 504 250 701 i dowiedz się dlaczego warto zamówić nasze sztachety oraz ogrodzenia ...
  • Drogi kliencie! Widziałeś już nasze balustrady? Zapewniamy najlepsze balustrady w woj. małopolskim: Kraków oraz okoliczne miejscowości poznały już nasze balustrady jako bezpieczne oraz stabilne. Zadzwoń już teraz pod numer: (0) 504 250 701 i umów się na spotkanie - omówimy szczegóły.
  • Te balustrady mogą znaleźć się w Twoim prywatnym domu! Zaopatrujemy w balustrady Kraków, oraz inne miasta z woj. małopolskiego. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer: (0) 504 250 701. Poinformuj nas tylko, kiedy możemy się spotkać i umówić na montaż! Balustrady Stal-Drew to pewna inwestycja!
  • Czy Twój balkon potrzebuje renowacji ? Balustrady w firmie Stal-Drew są wykonywane według Twojego oryginalnego projektu, lub zamówionego projektu w naszej firmie. Balustrady to nie tylko piękno, ale i bezpieczeństwo którego teraz możesz być pewny! Kraków już korzysta z naszych usług! Nie czekaj dłużej, zadzwoń już teraz pod numer: (0) 504 250 701 i dowiedz się dlaczego warto..
  • Zobacz jakie bramy zachwycają Kraków i jego mieszkańców. Firma Stal-Drew, już od kilku lat oferuje bramy, które są gwarancją bezpieczeństwa i najwyższej jakości. Oferujemy również bramy przesuwne wyposażone w napędy do bram z 4 letnią gwarancja producenta! Szczegóły pod numerem telefonu: (0) 504 250 701
  • Potrzebujesz nowego ogrodzenia? Nic prostszego, w naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju ogrodzenia. Z naszej oferty regularnie korzysta cały Kraków oraz pobliskie miejscowości. Ich główną zaletą jest trwałość, która jest gwarancją niezawodności i wielu lat stabilnej ochrony. Zadzwoń już teraz pod numer: (0) 504 250 701 i dowiedz się dlaczego warto zamówić najwyższą jakość... .
  • Jeśli potrzebujesz bramy wraz z furtką, zapraszamy do zapoznania się z podstroną „ bramy ” oraz „ bramy przesuwne ”. Wybrane realizacje z naszych działań, dostępne są w galerii. Głównym rejonem naszej pracy jest Kraków oraz inne miasta z woj. małopolskiego. Wykonane bramy cechują się wyjątkową trwałości, fantazyjnym wzorem oraz solidnym montażem.
  • Oto przykład kolejnej realizacji: bramy przesuwnej. Widoczna brama, jest sterowana zdalnie. Oferowane napędy do bram posiadają 4 letnią gwarancją producencką. Zadzwoń już teraz pod numer: (0) 504 250 701 i dowiedz się dlaczego Kraków oraz okolice wybierają nasze produkty..
  • Ta fotografia balustrady jest dowodem na to, dlaczego nasza firma posiada tak ogromne zaufanie. Balustrady pełnią przede wszystkim funkcję bezpieczeństwa, ale dzięki Twoim pomysłom, sugestiom i wspólnym staraniom, mogą sprawić, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie...
     Oferta      Galeria      Kontakt      Automatyka      Promocje      Bramy      Bramy przesuwne      Kraty